Loading…

Bekim Jashari, Bahtiri e Tahiri e kallin ‘nejën’ me vallen e Rugovës |VIDEO

  • 19/07/2018 | 10:24

Bekim Jashari, Bahtiri e Tahiri e kallin ‘nejën’ me vallen e Rugovës |VIDEO

Gjatë ditës së djeshme pesë komunat, ajo e Skenderajt, Drenasit, Mitrovicës, Vushtrrisë dhe Obiliqit kanë nënshkruar Memorandum Mirëkuptimi për shpalljen e Qyqavicës zonë me interes të përgjithshëm.


E pas kësaj, kryetarët e komunave kanë vendosur të argëtohen me muzikë livë në një nga restorantet në Skenderaj.

Në një VIDEO e cila është siguruar nga Gazeta Metro, Bekim Jashari, Agim Bahtiri e Xhafer Tahiri shihen duke vallëzuar me vallen e Rugovës.

Siç shihet në pamjet e siguruara, ata jashtë politikës duken të jenë persona shumë gazmor.

Ndryshe, Agim Bahtiri njihet si ‘qejfli i vallëzimit’, ai nuk refuzon dasmat dhe e ka në qejf vallëzimin./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë