Loading…

Belen Rodriguez vishet nga dizejnatorja e njohur kosovare në natën finale të “Tu si que vales”

  • 30/11/2020 | 16:15

Belen Rodriguez vishet nga dizejnatorja e njohur kosovare në natën finale të “Tu si que vales”

Finalja e emisionit “Tu si que vales” mblodhi një numër të madh shikuesish para ekranit dhe më e komentuara e mbrëmjes sigurisht se ishte Belen Rodriguez.


Ajo moderoi emisionin në shoqëri të Martin Castrogiovann dhe Alessio Sakara.

Belen shkëlqeu me fustanin e bardhë me një të çarë në këmbë, i cili gjithashtu i tregonte bustin. Stilistja e kwtij fustani ka qenë pikërisht  Lia Stublla.

Ishte vetë ajo e cila ka ndarë foto të Belen-it në Instagram, krenare për punën e saj e cila ka marrë duartrokitjet e publikut. Kjo nuk është hera e parë që stilistja nga Kosova vesh yje botërorë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LS (@liastubllaofficial)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë