Loading…
Bella Hadid e pa konkurrencë në fotografitë me bikine
  • 17/04/2019 | 23:15

Bella Hadid e pa konkurrencë në fotografitë me bikine

Nëse ka diçka që Bella Hadid di ta bëjë mirë, pa dyshim se janë fotografitë me bikine.


Supermodelja e famshme duket se është e pa konkurrencë kur bëhet fjalë për të pozuar me bikine.

Madje, ajo nuk e humb asnjë mundësi që të realizojë një fotografi të tillë.

Më poshtë po ju sjellim një kolazh me shumë fotografi ku Bella Hadid është e veshur me bikine.

Ajo duket se tashmë di t’i kombinojë ato aq mirë sa arrin çdo herë të duket me shumë stil dhe ndryshe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë