Loading…

Bella Hadid ndan fotografi joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

  • 17/10/2020 | 08:11

Bella Hadid ndan fotografi joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

Vera ende s’ka mbaruar për Bella Hadid.


Modelja e njohur, Bella Hadid, para pak ditësh festoi ditëlindjen, meqë rast mori dhurata e urime të panumërta.

Menjëherë pas ditëlindjes, Bella bashkë me shoqe ka udhëtuar për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim.

Nga atje, modelja solli fotografi të shumta bashkë me shoqe, ku të gjitha shfaqen të veshura me bikini.

Me këto imazhe, ajo edhe një herë dëshmoi që është ndër modelet më seksi në gjithë industrinë e modës.

Kujtojmë se Bella Hadid së fundi u përfol për një lidhje të re dashurie, por një gjë të tillë ajo nuk e ka konfirmuar ende.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë