Loading…

Bella Hadid prezanton një trend të ri, të çuditshëm dhe elegant

  • 13/08/2022 | 14:22

Bella Hadid prezanton një trend të ri, të çuditshëm dhe elegant

Besojmë se i keni parasysh ato çorapet e gjata deri te gjuri që dikur kanë bërë namin…


Epo, tani i ka rikthyer Bella Hadid, në një mbrëmje romantike me të dashurin e saj, Marc Kalman. Deri këtu ok, ama çorapet e gjata u kombinuan me një palë taka lëkure në ngjyrë të zezë.

Bella e ka çuar në një tjetër nivel veshjen, duke zgjedhur një palë pantallona të shkurtra me kuadrata, një bluzë të thjeshtë, bomber dhe çantë të zezë.

Sigurisht, syzet dhe bizhuteritë silver nuk mungojnë.

Me pak fjalë, nëse po kërkon një veshje unike për ditët e freskëta të verës, pse jo edhe të vjeshtës, ja ku e ke:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë