Loading…

Bella Hadid shfaq me bikini linjat perfekte nga pushimi

  • 03/12/2019 | 21:42

Bella Hadid shfaq me bikini linjat perfekte nga pushimi

Bella Hadid shfaqi fizikun e saj fenomenal në bikini të vogla, teksa udhëtoi bashkë me shoqe në Miami, shkruan DailyMail.


Ajo po merrte rreze dielli në pishinë, teksa po shijonte edhe një pije në hotelin ku është vendosur.

Modelja 23-vjeçe tregoi figurën trupore teksa ishte veshur në bikini shumëngjyrëshe dhe dukej për mrekulli.

Në bikini shumëngjyrëshe, ajo mori vëmendje teksa u fotografua edhe duke ngrënë patate të skuqura.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë