Loading…

Bellinghami i qetëson fansat pas lëndimit

  • 12/02/2024 | 16:54

Bellinghami i qetëson fansat pas lëndimit

Jude Bellinghami shkëlqeu në deklasimin e Real Madridit ndaj Gironës në La Liga fundjavën që lamë pas.


Mirëpo, pos dy golave në fitoren prej 4:0, ai pësoi edhe një lëndim që pritet ta mbajë jashtë fushave të gjelbra për një kohë.

Ndonëse në fillim u mendua që problemi i tij mund të jetë më serioz, ai tash nuk pritet të mungojë më shumë se tri javë.

“Do të kthehem shumë shpejt, mesazhet tuaja më kanë mbajtur pozitiv”, ka shkruar Bellinghami në Instagram. “ Faleminderit, madridista!”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë