Loading…

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez nuk munden t’i rezistojnë njëri tjetrit

  • 11/10/2021 | 17:31

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez nuk munden t’i rezistojnë njëri tjetrit

Ben Affleck, i shoqëruar nga e dashura e tij Jennifer Lopez, parakaluan në tapetin e kuq në premierën e filmit të tij të fundit në New York, transmeton Gazeta Metro.


Të buzëqeshur, të lumtur dhe shumë të dashuruar, Ben dhe Jlo u puthën dhe pozuan para një turme reporterësh dhe fotografësh.

Ndërsa, në momentin kur Ben Affleck po jepte intervista për gazetarët, diva latine po e shikonte nga prapaskenat me shumë admirim, duke u munduar që gjithë vëmendjen t’ia lë atij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mahsa🌙 (@mahsa97jlo69)

Pastaj ata u përqafuan dhe u drejtuan për në kinema, ku edhe u shfaqë filmi./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JLOMYLOVEEE (@jlomyloveee)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë