Loading…

Bën kunatën për spital, arrestohet 53-vjeçari

  • 05/05/2017 | 16:27

Bën kunatën për spital, arrestohet 53-vjeçari

Dhuna në familje vazhdon ende të jetë një problem në shoqërinë shqiptare.


Një 53–vjeçar është prangosur nga policia e qytetit të Vlorës, pasi akuzohet për dhunë, shkruajnë mediat në Shqipëri.

Sipas burimeve të policisë mësohet se Harilla Balli, 53 vjeç, banues në fshatin Zvërnec, Vlorë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së vëllait të tij Dh.B., 56 vjeçe, e cila për pasojë të dëmtimeve të marra ndodhet në Spitalin Rajonal të Vlorës.

Nuk dihen ende shkaqet se pse Balli ka dhunuar kunatën e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë