Loading…
Morena Taraku bën tatuazh portretin e këngëtarit të njohur
  • 14/04/2019 | 10:42

Morena Taraku bën tatuazh portretin e këngëtarit të njohur

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku ka ardhur me një surpriz për fansat e saj, por kësaj radhe jo me ndonjë projekt muzikorë, transmeton Gazeta Metro.


Në një foto të publikuar në profilin Instagram, ajo ka bërë tatuazh portretin e këngëtarit ndërkombëtarë Michael Jackson.

“Kush tha që ai ka vdekur? MJ”, ka shkruajtur ajo në foto.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim me llojllojshmëri të tatuazheve, por ky i fundit është tejet domethënës për këngëtaren dhe adhuruesit e të ndjerit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë