Loading…

Bën ‘twerk’ para fytyrave të publikut dhe i le që t’ia prekin të pasmet

  • 11/07/2019 | 20:54

Bën ‘twerk’ para fytyrave të publikut dhe i le që t’ia prekin të pasmet

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, është një nga femrat më aktive në muzikë.


Ajo është duke mbajtur mbrëmje të shumta muzikore për fansat në qytete të ndryshme, në të gjitha trevat shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

😂😂 @o_papak ✔

A post shared by o papak (@o_papak) on

Dafina është e njohur për paraqitjet e saj provokuese në skenë si dhe performancat energjike.

Në një nga koncertet e fundit, këngëtarja ka bërë “twerk” të nxehtë para fansave.

Teksa ka dridhur të pasmet, Dafina edhe i ka lejuar fanset që t’i prekin të pasmet e saj gjatë performancës.

Përndryshe, këngëtarja po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit të saj më të fundit, “Lule lule”, i cili është pritur mirë nga fansat.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë