Loading…

Bën vaki edhe kjo: Gjyqtari Nuza ndërpret ndeshjen pasi tifozët kundërshtarë po hedhnin topa bore në fushë

  • 30/11/2023 | 22:59

Bën vaki edhe kjo: Gjyqtari Nuza ndërpret ndeshjen pasi tifozët kundërshtarë po hedhnin topa bore në fushë

Gjyqtarit të njohur kosovar, Genc Nuzës i ka ndodhur një ndodhi jo fort e zakonshme teksa ishte duke e gjykuar një ndeshje evropiane sot.


Në ndeshjen mes HJK Helsinkit dhe Aberdeen e cila u mbyll me rezultat 2-2 në kuadër të Europa League, u desh të ndërpritej ndeshja për një moment.

Kjo për shkak të tifozëve mysafir të Aberdeen që hodhën topa bore në drejtim të portierit të HJK Helsinkit.

Pamjet u bënë virale në rrjetet sociale, siç mund t’i shihni më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë