Loading…

‘Bëni t’fala dashnisë s’re’, a po i drejtohet Nora, Robertit me këto vargje

  • 23/09/2022 | 22:11

‘Bëni t’fala dashnisë s’re’, a po i drejtohet Nora, Robertit me këto vargje

Këngëtarja Nora Istrefi ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor i cili titullohet “Ciao”.


Sipas fansave kjo këngë duket që ka disa mesazhe për ish burrin e saj, Robert Berisha.

Kjo pasi që disa vargje të Norës tregojnë së mesazhet e këngës drejtohet në drejtim të ish burrit të saj.

“Bëni t’fala dashnisë së re”.

Nora dhe Roberti janë ndarë para disa viteve, por fillimisht ata kishin një lidhje me ndërprerje, duke i ndarë e ribashkuar disa herë.

Çifti kanë edhe një vajzë së bashku, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Renee.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë