Loading…

Beniada konfirmon lidhjen e saj

  • 08/12/2022 | 21:02

Beniada konfirmon lidhjen e saj

Ish banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani së fundi është komentuar në media për një lidhje.


Madje, raportohej se ajo është në lidhje me vëllaun e opinionistit të “BBV”, Arbër Hajdarit.

Asnjëri nga ata nuk e kanë mohuar apo pohuar një gjë të tillë.

Por, të gjitha detajet tregojnë se Blerti dhe Beniada janë çifti më i ri i showbiz-it.

Modelja ka ndarë disa foto në ‘Instagramin’ e saj, siç është kjo e fundit, ku duket dorë për dore me partnerin.

Ndonëse nuk e ka shfaqur imazhin e tij, nuk është aspak e vështirë ta kuptojmë që është Blerti për shkak të byzylyqeve që mban në dorë, me të njëjtët është shfaqur edhe në dalje të tjera televizive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë