Loading…

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

  • 03/10/2022 | 17:27

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka pranuar publikisht lidhjen e dashurisë.


Mirëpo, ajo nuk ka dhënë detaje për djalin që ka në krahë, duke zgjedhur që identitetin ta mbajë privat.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as italian as shqiptar pasi ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani”, u shpreh Beniada.

Ndërkohë, pak kohë më parë Edi Manushi zbuloi se modelja është e lidhur me një avokat në Itali, por ajo nuk konfirmoi asgjë./abcnews.al

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë