Loading…

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

  • 03/10/2022 | 11:10

Beniada Nishani bën publike lidhjen e dashurisë: Është një djalë simpatik

Beniada Nishani, ditën e djeshme ka tek emisioni “E diell”, ka zbuluar edhe një detajë për jetën e saj private.


Teksa po zhvillohej një lojë me fëmijët, ajo pranoi edhe një pyetje nga ata, shkruan lajmi.net.

“Ke gjetur një djalë simpatik?”, pyeti një fëmijë kureshtar, ndërsa Beniada u detyrua të përgjigjej.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as italian as shqiptar pasi ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani.”, tha Beniada.

Ndërkohë, pak kohë më parë Edi Manushi zbuloi se modelja është e lidhur me një avokat në Itali, por ajo nuk konfirmoi asgjë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë