Loading…

Beniada pyetet se a ia dhanë paratë Big Brother VIP, kjo është përgjigja e saj

  • 04/12/2022 | 10:36

Beniada pyetet se a ia dhanë paratë Big Brother VIP, kjo është përgjigja e saj

Beniada Nishani ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në RTV Ora, ku foli dhe rreth eksperiencës së saj në “Big Brother”.


E pyetur nëse i ka marrë paratë që fitoi nga spektakli, Beniada tregoi se kanë qenë shumë korrekt dhe ato para nuk i ka harxhuar të gjitha.

“I mora, i mora. Patjetër. Shumë korrekt. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë”, tha Beniada.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë