Loading…

Beniada tregoi momentin kur u ngacmua nga futbollisti i njohur dhe i martuar

  • 02/11/2021 | 15:06

Beniada tregoi momentin kur u ngacmua nga futbollisti i njohur dhe i martuar

Gjatë një bisede me Kledin, Beniada ka treguar se marrëdhëniet nuk i ka pasur aspak të mira. Ajo tregoi se një futbollist e kishte ngacmuar e ngjitur duke i kërkuar të dilnin ndërkohë që ajo i njihte gruan.


“Gjithë vajzat i shkonin nga mbrapa, mundoheshin të afroheshin me një justifikim. Ai fliste më shumë me shoqen time, ata ishin moshatar, pastaj donte të me fliste dhe mua, por unë i përgjigjesha shumë shkurt.

Unë e shikoja që ai nuk po m’i ndante sytë. E njihja shumë mirë dhe gruan e tij edhe kam pasur gjithmonë respekt për të dhe nuk e kuptoja se si ai kishte nevojë te shkonte në darkë me dikë tjetër. Më pas më gjeti dhe Instagramin”, tha Beniada.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë