Loading…

Benjamin Kololli ‘bombardon’ portën, Zurichi kalon në epërsi

  • 04/07/2020 | 21:06

Benjamin Kololli ‘bombardon’ portën, Zurichi kalon në epërsi

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Benjamin Kololli, po vazhdon me formën e lartë te Zurichi në Superligën e Zvicrës, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Letzigrund Stadion’, Zurich dhe Servette janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 29’të në kampionatin zviceran.

Vendasit janë duke udhëhequr me rezultatin 1-0, falë një goli tejet të bukur të shënuar nga Benjamin Kololli në minutën e 19’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë