Loading…

Bënte sikur s’ka frikë, por kur iu afrua vala iku më vrap (Video)

  • 29/03/2017 | 11:52

Bënte sikur s’ka frikë, por kur iu afrua vala iku më vrap (Video)

Një prezantues i një televizioni brazilian u detyra të vraponte për të shpëtuar gjatë një prezantimi që ishte duke e bërë, pasi dallga afër pothuajse e mbërriti atë.


Richard Rasmussen, 36 vjeç, është përhapur më të madhe në rrjetet sociale në Brazil. Ai mban emisione të ndryshme për natyrën në një televizion lokal atje tashmë e disa vite.

Megjithatë, në këtë rast, natyra iu afrua atij pak më afër për të mos e lënë rehat./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë