Loading…

Bëri Arta Nitajn për të qarë me deklaratën për Dubai, flet bashkëshortja për komentet e Ermal Mamaqit: Ai ta thotë troç

  • 23/09/2022 | 08:17

Bëri Arta Nitajn për të qarë me deklaratën për Dubai, flet bashkëshortja për komentet e Ermal Mamaqit: Ai ta thotë troç

Sipas Amarda Toskës Ermal Mamaqi është shumë i përgjegjshëm për ato që thotë publikisht.


Moderatorja ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram dhe dikush e ka pyetur nëse “e këshillon ndonjëherë Ermalin për komentet që jep publikisht?”

Amarda thotë se Ermali thotë troç atë që mendon dhe ndonjëherë ka edhe të lënduar nga kjo.

“Ne komunikojmë shumë për çdo gjë që e quajmë të rëndësishme. Ndërsa për atë që thotë në publik nuk mendoj se duhet të këshillohet akoma se është boll i përgjegjshëm se çfarë thotë. Ermali ka një të mirë të madhe që është shumë i hapur ta thotë troç atë që mendon dhe kështu bën. Kuptohet që në disa raste ka edhe të lënduar.”– shkruan Ami.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë