Loading…

Berisha identifikon disa profile të rreme në Facebook: Këta votojnë nëpër sondazhe të Armend Mujës

  • 22/01/2021 | 13:44

Berisha identifikon disa profile të rreme në Facebook: Këta votojnë nëpër sondazhe të Armend Mujës

Koordinatori Nacional për Siguri Kibernetike, Zafir Berisha, duket se tashmë ka probleme me llogarinë e tij të ‘facebook’-ut, e cila i është vërshuar nga profile të rrejshme.

Një gjë të tillë Berisha e ka bërë publike në llogarinë e tij, teksa ndërlidh një gjë të tillë me fushatën parazgjedhore.

“Miq te nderuar, A e ka iden ndonjeri nga ju, cila race a sekte politik jane keta tipa qe jane aktivizu ne postimin per aktivitetet parazgjedhore ne Prizren!”, ka shkruar Zafir Berisha.

Ai thotë se është kurioz ta dij nëse këto profile do të votojnë në zgjedhje, sepse siç potencon tutje thotë se është i sigurt që këta votojnë në sondazhet e Armend Mujës e Besnik Bislimit.

“Jame kurreshtar me diten se me 14 shkurte keta tipa a kane me votu sepse neper sontazhe te telivizioneve e te Armend Mujes dhe Besnik Bislimit e di qe votojn!”, ka shkruar Berisha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë