Loading…

Berisha: Për 15 muaj pjesëmarrje në luftë po bëhen 15 vjet hetime

  • 03/11/2016 | 13:43

Berisha: Për 15 muaj pjesëmarrje në luftë po bëhen 15 vjet hetime

 Deputeti i Nismës për Kosovën, Zafir Berisha vazhdon reagimin e tij ndaj ngritjes së aktakuzës për krime lufte ndaj Fatmir Limajt.

Ai ka thënë se për 15 muaj pjesëmarrje aktive në luftë po bëhen 15 vite hetime.

Lexoni të plotë postimin e Berishës në Facebook:

“Drejtësi se jo mahi, 15 muaj pjesëmarrje aktive në luftë, 15 vjet hetime për aktivitetin në atë luftë. Të gjitha punët i kemi qitë në ,,terezi,, tash na ka mbet me u marrë me ‘mualifet’ e njerëzve për atë që i takon historisë më të lavdishme të Kosovës”.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë