Loading…

Bernard Berisha publikon fotografi me Kadyrovin e Çeçenisë

  • 05/08/2022 | 12:45

Bernard Berisha publikon fotografi me Kadyrovin e Çeçenisë

Futbollisti i kombëtares, Bernard Berisha, ka publikuar fotografi me liderin e Çeçenisë, Ramzan Akhmadovich Kadyrov, shkruan Gazeta Metro.


Berisha në një postim në Facebook Story, ka publikuar fotografi me Kadyrov. Nuk dihen arsyet e postimit të kësaj fotografie.

Kadyrov një vit më parë e kishte vizituar skuadrën e Berishës dhe kishte bërë fotografi me kosovarin.

Ndërkaq në një ndeshje, Berisha golin e shënuar ia kishte kushtuar Kadyrovit.

Më poshtë postimi i tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë