Bernard Berisha publikon fotografi me Kadyrovin e Çeçenisë

Futbollisti i kombëtares, Bernard Berisha, ka publikuar fotografi me liderin e Çeçenisë, Ramzan Akhmadovich Kadyrov, shkruan Gazeta Metro. Berisha në një postim në Facebook Story, ka publikuar fotografi me Kadyrov. Nuk dihen arsyet e postimit të kësaj fotografie. Kadyrov një vit më parë e kishte vizituar skuadrën e Berishës dhe kishte bërë fotografi me kosovarin. … Vazhdoni me leximin e Bernard Berisha publikon fotografi me Kadyrovin e Çeçenisë