Loading…

Bersant Celina kalon Swansean në epërsi: Shënon gol të bukur ndaj QPR’së

  • 21/08/2019 | 21:26

Bersant Celina kalon Swansean në epërsi: Shënon gol të bukur ndaj QPR’së

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina, ka shënuar gol për Swansea Cityn në ndeshjen ndaj QPR’së, transmeton Gazeta Metro.


Swansea City dhe QPR janë duke zhvilluar ndeshjen e javës së 4’të në Championship, në kategorinë e dytë të futbollit anglez.

Swansea është duke udhëhequr 1-0, falë një goli të bukur të shënuar nga mesfushori i Kosovës, Bersant Celina. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë