Loading…

Bes Kallaku bën festë të pazakontë për ditëlindje

  • 21/11/2020 | 08:22

Bes Kallaku bën festë të pazakontë për ditëlindje

Nuk kishte si të mos organizonte një festë të bukur me rastin e 35-vjetorit të tij.


Bes Kallaku nuk e ka mohuar asnjëherë faktin se është rritur në Bubq, përkundrazi ai gjithmonë ka treguar se është shumë krenarë për origjinën e tij.

Kjo festë për rastin e ditëlindjes së tij duket sikur ishte organizuar atje dhe kishte të gjitha motivet nga jeta në fshat.

Në një foto ai ka pozuar bashkë me Xhensilën dhe Ajkën dhe të tre janë përshtatur në “look” duke u dukur kështu mjaftë bukur.

Besi ka mbajtur edhe një fjalim shumë të ngrohtë së bashku me Ajkën.

Ai ka falënderuar të gjithë miqtë dhe nuk ka harruar të përmend edhe Bubqin për të cilin shprehet se e bëri katundin më të famshëm.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë