Loading…

Besart Berisha pëplaset me portierin serb pas derbit australian (Video)

  • 26/01/2017 | 18:02

Besart Berisha pëplaset me portierin serb pas derbit australian (Video)

Besart Berisha jo vetëm që është më i forti në futboll në Australi, por sot ka treguar se di të jetë i fortë edhe në tjera aspekte. Derbi i dy skuadrave lidere në Australi i ka rritur tensionet mes futbollistëve të Melbourne Victory dhe Sydney. 

Në fundin e ndeshjes Berisha u nervozua me portierin serb që ka pasaportë australiane, Danny Vukoviç.

Sulmuesi kosovar duket se u provokua nga serbi për çka edhe ia kapi dorën atij duke ia treguar “muskujt”.

Berisha dhe Vukovic edicionin e kaluar ishin bashkëlojtarë të Melbourne.

https://www.youtube.com/watch?v=-tdKS16sGBc

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë