Loading…
Besart Halimi dhe Armend Shabani publikojnë baladën e re ‘Shko’
  • 18/10/2018 | 23:40

Besart Halimi dhe Armend Shabani publikojnë baladën e re ‘Shko’

Këngëtari i njohur Besart Halimi, u shndërrua në një personazh shumë të përfolur në media javën e kaluar.


U përfol se ai dhe bashkëshortja e tij po shkonin drejt ndarjes, gjë të cilën e hodhi poshtë vet këngëtari, duke thënë se nuk është e vërtetë.

E pas gjithë kësaj zhurme mediatike, Besarti ka vendosur që të publikojë këngën e tij më të re, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me këngëtarin Armend Shabani.

“Shko” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është e zhanrit baladë.

Muzika është realizuar nga vet Besart dhe Armendi, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur Krenar Halimi.

Orkestrimi i është besuar kompozitorit Virusi, gjersa masteringu është realizuar nga Florent Boshnjaku.

“Shko” është publikuar në kanalin YouTube edhe me një klip mjaft të veçantë, i cili është xhiruar në Budva të Malit të Zi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë