Loading…

Besart Jashari, zëvendësministër i Punës dhe Mirëqenies Sociale

  • 19/01/2017 | 20:34

Besart Jashari, zëvendësministër i Punës dhe Mirëqenies Sociale

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale është bërë me zëvendës ministër të ri.


Kryeministri Isa Mustafa ka marrë vendim që në këtë post të emërohet Besart Jashari, anëtar i Partisë Demokratike të Ashkalinjve të Kosovës (PDAK).

Vendimin e nënshkruar nga Kryeministri Mustafa, e që hyn në fuqi menjëherë, e ka siguruar gazetametro.net

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale drejtohet nga ministri që vjen nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi. /gazetametro.net

16128657_1625946817712596_1367745670_n-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë