Loading…

Besi dhe Xhensila në një pushim romantik në Romë

  • 27/09/2021 | 13:46

Besi dhe Xhensila në një pushim romantik në Romë

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të komentuara në showbizz-in vendor, dhe paraqitjet e tyre në publik janë të shpeshta.


Çifti i njohur së fundi kanë udhëtuar së bashku për në Itali, nga ku edhe kanë sjellë imazhe të ndryshme përmes rrjeteve sociale.

Xhensila ka ndarë fotografi gjatë vizitës në Koloseumin e Romës, ku në njërën nga to shihet përkrah bashkëshortit të saj, Besit.

Këngëtarja dhe aktori i humorit kanë zgjedhur Romë për t’u larguar pak ditë nga rutina dhe angazhimet në Tiranë.

Ata dukeshin të lumtur dhe të dashuruar së bashku, teksa vëmendjen mori Xhensila me stilin e bukur të veshjes.

Kujtojmë që dyshja janë mjaft të angazhuar në karrierat përkatëse, ndërsa edhe janë prindër të një vajze, Ajka.

Ndryshe, ditë më parë Xhensila befasoi fansat me ndryshimin e stilit të flokëve, ku u shfaq me flokë më të shkurtra se zakonisht, por që u pëlqye dhe prit mirë nga ndjekësit dhe komentuesit në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë