Loading…
Besim Dina: Pak shpresë që me këta politikanë me u bo mirë
  • 15/03/2019 | 08:39

Besim Dina: Pak shpresë që me këta politikanë me u bo mirë

Moderatori Besim Dina ishte i ftuar në emisionin ‘Përrallë me Tupan‘,.


Bashkë me Valon Malokun, diskutuan tema të ndryshme.

Ata folën edhe për shtetin, për rrethanat të cilat e kanë lënë vendin prapa.

Një mendim lidhur me këtë e dha edhe Besim Dina.

Moderatori tha: ‘Pak shpresë qe me këta njerëz me u bo mirë, hala te na ekziston kjo fjala bohet mirë por nuk po shoh kurgjo mirë o burr nuk po funksionon kurgjo’.

Shikojeni emisionin:/blic

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë