Loading…

Besmir Bojku nënshkruan kontratë të re me Feronikelin

  • 02/08/2020 | 14:28

Besmir Bojku nënshkruan kontratë të re me Feronikelin

Mesfushori shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Besmir Bojku, ka arritur marrëveshje të re me klubin e Feronikelit, transmeton Gazeta Metro.


Bojku i cili kaloi një sezon fantastik me Feronikelin, bindi drejtuesit e klubit për një marrëveshje të re me KF Shkendijën, duke zgjatur bashkëpunimin më numrin 20-të, edhe për sezonin e ri, njofton klubin nga Drenasi.

“Jam i lumtur qe do të jem pjesë e Feronikelit edhe për sezonin e ardhshëm. Së pari dua t’i falënderoj, Presidentin, Drejtorin dhe Trajnerin për besimin qe patën në mua” – tha fillimisht Bojku për faqen zyrtare të klubit.

“Për objektivat e klubit nuk duhet të flasësh shumë pasi qe dihen. Feronikeli synon majat e futbollit vendor. Neve së bashku na prifët e mbara” – ka deklaruar Besmir Bojku./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë