Loading…
Besnik Qaka është bërë baba, publikon fotografinë e parë të vajzës
  • 20/03/2018 | 16:11

Besnik Qaka është bërë baba, publikon fotografinë e parë të vajzës

Këngëtari i njohur Besnik Qaka dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze.


Lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tyre e njoftoi vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa në diçiturën e fotografisë së vajzës, ai zbuloi edhe emrin e vogëlushes.

Una,  është  emri që ata kanë bekuar vajzën e tyre të sapolindur.

‘ Fryma jote e pare, na e mori tonen… #UnaQaka-20/03/2018’ ka shkruar këngëtari.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë