Loading…
Besoni ose jo, kjo është mosha e Will Smith |VIDEO
  • 08/08/2018 | 23:49

Besoni ose jo, kjo është mosha e Will Smith |VIDEO

Will Smith është një ndër aktorët më të njohur në botë.


Së fundi, Smith ka performuar në finalen e Kampionatit Botëror “Russia 2018”, bashkë me Era Istrefin dhe Nicky Jam.

Me të përfunduar finalja, aktori ka bërë të ditur se ka filluar pushimet me familjen.

Në një video që ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, Will Smith ka bërë të ditur që këtë vit mbush plot 50 vjeç.

Ai publikoi video nga palestra dhe përmes saj tregoi se pavarësisht moshës, ai po bën më të mirën për të arritur të ketë trupin e dëshiruar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë