Loading…

Besonin te ringjallja: Nënë e bijë besimtare u gjetën të vdekura, besonin një jetë të dytë

  • 03/07/2020 | 11:12

Besonin te ringjallja: Nënë e bijë besimtare u gjetën të vdekura, besonin një jetë të dytë

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë.

Nëna 56-vjeçare, Zhaneta Josifi dhe njëra prej dy vajzave të saj u gjetën të pajeta në apartamentin e tyre, një vetëflijim ky për hir të ringjalljes, raporton tch.

Besimtare të sekti fetar “Dëshmitarët e Jehovait” nëna dhe vajzat besonin se vetëvrasja do të mund t’u sillte një jetë të dytë, më të mirë.

Ekspertëve kriminalistë e mjeko-ligjorë, të gjendur në vendngjarje u shprehën se njëra prej viktimave, vajza 30- vjeçare, kishte disa ditë që kishte vdekur dhe mbahej në banesë, ndërkohë që vajza tjetër u dërgua në gjendje të rëndë në spital.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë