Loading…
Beteja ligjore mes Pitt dhe Jolie merr kahje të keqe
  • 09/08/2018 | 21:03

Beteja ligjore mes Pitt dhe Jolie merr kahje të keqe

Beteja ligjore e çiftit Brad Pitt dhe Angelina Jolie, ka marrë kahje të keqe.


Çifti që ende nuk e ka finalizuar shkurorëzimin, edhe pse po mundohet të qëndroj sa më diskret dhe larg syrit të publikut, nuk po arrijnë ti shmangen mediave botërore, transmeton Express i KTV-së.

Së fundmi po flitet për faktin se Jolie, në përpjekje për ta fituar kujdestarinë e plotë të fëmijëve, ka deklaruar në gjykatë se aktori Pitt nuk ka paguar alimentacion për fëmijët.

Por, burime të afërta të Brad-it e kanë mohuar plotësisht këtë gjë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë