Loading…

Beyonce e kënaqur nga stilisti kosovar, nuk i ndahet

  • 07/10/2021 | 12:27

Beyonce e kënaqur nga stilisti kosovar, nuk i ndahet

Valdrin Sahiti është një nga stilistët më të njohur shqiptar.


Fama e tij ka kaluar edhe jashtë kufijve tanë. Sahiti ka veshur herë pas here personazhe të njohur, si për shembull këngëtaren e famshme Beyonce.

Kjo e fundit mesa duket ka mbetur shumë e kënaqur nga punimet e shqiptarit, pasi ka zgjedhur për herë të dytë një fustan nga ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Beyonce ka pozuar me fustanin elegant të hapur në pjesën e sipërme, duke marrë shumë komente pozitive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë