Loading…

Beyonce kritiokohet keq për reklamën e fundit: Shkak ngjyra e saj e lëkurës

  • 21/10/2021 | 18:34

Beyonce kritiokohet keq për reklamën e fundit: Shkak ngjyra e saj e lëkurës

Beyonce është përballur me kritika së fundmi pas një reklame që realizoi për markën e bizhuterive luksoze Tiffany & Co.


Disa kritikë pretendojnë se toni i lëkurës së këngëtares është më i zbehtë duke thënë se duket si një “europiane e bardhë”.

Kritikët shprehen se është dëshpëruese që ylli i muzikës të ‘kamoflonte’ tonet e saj natyrale të lëkurës.

Kjo nuk është hera e parë që diva përballet me një akuzë të tillë. Dhe në vitin 2008, ylli u përball me polemika kur lëkura e saj kishte një nuancë më të lehtë në një reklamë për L’Oreal.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë