Loading…
Beyonce nuk di të ndalet: Përsëri shtatzënë? |FOTO
  • 12/07/2018 | 19:22

Beyonce nuk di të ndalet: Përsëri shtatzënë? |FOTO

Momentalisht Beyonce dhe Jay-Z janë në turneun e tyre të suksesshëm muzikor “On The Run II” falë të cilit dolën thashethemet se Beyonce është sërish shtatzënë.


Fansat e dyshes fillimisht vunë re se gjatë një performance, këngëtarja 37-vjeçare shfaqi shenja të një barku disi të fryrë. Edhe pse këto spekulime u mohuan nga përfaqësues të saj ka ende shumë njerëz të cilët dyshojnë.

Ditën e kaluar Beyonce, Jay-Z dhe Blue Ivy kanë shijuar një ditë pushimi si familje dhe janë fotografuar në Kanë duke hipur në një jaht.

Ylli i muzikës pop kishte veshur një fustan të kuq të gjerë e të gjatë deri në fund të këmbëve. Në fotot e publikuara nga “Daily Mail” Beyonce duket sikur është në javët e para të shtatzënisë në përpjekje për ta fshehur pas fustanit barkun e fryrë.

Çifti gjithmonë kanë dashur të kenë katër fëmijë pasi janë të fiksuar pas këtij numri që përkon me ditëlindjen e këngëtares, me publikimin e disa albumeve të Jay-Z në po të njejtën datë e deri tek tatuazhi i përbashkët me numrin katër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë