Loading…

Beyonce publikon këngën e re pas shumë kohe: Mahnitë të gjithë me videoklipin

  • 31/07/2020 | 16:28

Beyonce publikon këngën e re pas shumë kohe: Mahnitë të gjithë me videoklipin

Albumi i ri vizual i Beyonce, ‘Black Is King’ është publikuar.


Shkruar, drejtuar dhe prodhuar nga Beyonce, ‘Black Is King’ ka bërë premierën globale përmes ‘Disney +’ rreth një viti pas publikit të ‘Lion King’, për të cilën Beyonce dubloi Nala in.

‘Black Is King’ është i bazuar në muzikën ‘Bey’s 2019’ për filmin e animuar, ‘The Lion King’: The Gift. Childish Gambino, Kendrick Lamar, Pharrell, Jay-Z dhe Blue Ivy Carter të gjithë bënë paraqitje në set.

Albumi vizual nxjerrë në pah “udhëtimet e familjeve me ngjyrë, gjatë historisë”. ‘Black Is King’ është një afirmim i një qëllimi të madh, që feston kulturën dhe rezistencën e njerëzve me ngjyrë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë