Loading…

Beyonce publikon këngën që është pjesë e ‘The Lion King’

  • 12/07/2019 | 23:48

Beyonce publikon këngën që është pjesë e ‘The Lion King’

Këngëtarja me famë botërore Beyonce është zgjedhur  të jetë një nga zërat kryesor të  e filmit “The Lion King”.


“Walt Disney Records” e ka publikuar tashmë këngën e saj të titulluar  “Spirit”,

Kjo këngë do të përfshihet dhe në albumin e muzikës së ribërjes së filmit live-action, “Lion King”.

Albumi pritet të lansohet më 19 korrik.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë