Loading…

Bie çmimi i naftës dhe benzinës

  • 24/07/2022 | 10:10

Bie çmimi i naftës dhe benzinës

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë ka publikuar çmimet për karburante për 24 orët e ardhshme.


Nafta do të shitet për 1.69 euro, 2 centë më lirë se dje.

Benzina kushton 1.53 euro, 3 centë më lirë se dje.

Ndërsa çmimi i gasit mbetet i njëjtë, 0.78 euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë