Loading…
Bie Gmail në gjithë botën
  • 29/01/2019 | 13:54

Bie Gmail në gjithë botën

Gmail ka ndalur së punuari, duke ua bërë të pamundur përdorueseve të kenë çasje në emailat e tyre

Website dhe app duket se kanë rënë dhe nuk po arrijnë të hapën.

Përdoruesit thojnë se janë duke parë  “error 404” në vend të mesazheve të tyre.

“404. That’s an error,” shkruan  në kur hapeni Gmailin tuaj duke e shoqëruar me një robot të thyer . URL e këtij serweri nuk u gjet.”

Problemi ka goditur përdoruesit në gjithë botën  por nga Kompania  janë fokusuar të rregullojnë problemin në Evropën Perendimore pasi sipas timezonës ata janë  atje janë online.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë