Loading…
Bie Instagrami, ky është problemi që po hasin sot
  • 15/11/2018 | 21:21

Bie Instagrami, ky është problemi që po hasin sot

Rrjeti më i përdorur për shpërndarjen e fotografive, Instagram ka shfaqur probleme mbrëmjen e sotme. 


Prej disa minutash ky aplikacion ka ndaluar së funksionuari dhe videot nuk ngarkohen në InstaStory.

Kjo gjë ka acaruar përdorues të shumtë të cilët kanë nisur “anti-nismën” në rrjetet sociale ndaj kompanisë me hashtagun #InstagramDown.

Kompania nuk kishte njoftuar për probleme të tilla dhe shumë përdorues “vuajtën”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë