Loading…

Bie në humnerë vetura me 4 persona

  • 27/11/2016 | 20:43

Bie në humnerë vetura me 4 persona

Një automjet në të cilin po udhëtonin 4 persona ka rënë në një humnerë në aksin rrugor Tiranë – Qafë Priskë.

Fatmirësisht aksidenti nuk ka pasur pasoja në humbje jetësh, por mësohet se drejtuesi i mjetit ka pësuar dëmtime të rënda dhe është dërguar në spital. Ndërkohë që 3 personat e tjerë kanë pësuar dëmtime të lehta.

Burime nga policia, të cilat kanë nisur edhe hetimet rreth këtij aksidenti, bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e makinës duke dalë nga rruga. /TCH

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë