Loading…

Bie në ‘rrjetën e policisë’ shoferi i BMW’së që shqetësonte banorët e Prishtinës

  • 30/03/2023 | 15:09

Bie në ‘rrjetën e policisë’ shoferi i BMW’së që shqetësonte banorët e Prishtinës

Policia e Kosovës ka ndaluar shoferin e veturës së tipit “BMW” që tash e disa javë po shqetëson banorët përmes muzikës me zë kumbues.


Në një video të publikuar nga Klan Kosova, shihet shoferi i “BMW” së gjelbër teksa gjobitet nga zyrtarët policorë

Ndaj tij ka pasur ankesa të vazhdueshme për shkak të shqetësimit të banorëve të kryeqytetit, kryesisht të lagjes Mati, raporton Paparaci.

Vazhdimisht janë publikuar video të veturës në fjalë, e cila endet rrugëve me muzikë me zë tejet të lartë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë