Loading…

Bie nga kati i shtatë, humb jetën 65 vjeçari

  • 17/01/2017 | 16:16

Bie nga kati i shtatë, humb jetën 65 vjeçari

Një 65-vjeçar nga Kavaja ka humbur në mënyrë tragjike pasi është hedhur nga kati i shtatë i një pallati.


Ngjarja ndodhi në zonën pranë “Shkëmbit të Kavajës”, rreth orës 13:00.Mësohet se i ndjeri L.H. po krasiste pemët dekorative në ballkonin e pallatit, prej nga ka rënë duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për vlerësim, si ngjarje aksidentale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë