Loading…

Bie nga skelet një punëtor: Nga QKUK tregojnë gjendjen e tij

  • 24/01/2022 | 09:42

Bie nga skelet një punëtor: Nga QKUK tregojnë gjendjen e tij

Një punëtor ka rënë nga skelet në Prishtinë, duke marrë këshu lëndime fizike, shkruan Gazeta Metro.


Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Pronari është arrestuar, dhe pas intervistimit është liruar.

Prishtinë, 23.01.2022 – 08:40. Viktima mashkull  kosovar, për deri sa ishte duke punuar, aksidentalisht ka rënë nga skelet dhe është lënduar. Viktima është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut, është jashtë rrezikut për jetë. Është arrestuar pronari i dyshuari mashkull kosovar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë