Loading…
Bie prapë vlera e Bitcoin, tani deri në 8,000 dollarë |FOTO
  • 31/07/2018 | 09:46

Bie prapë vlera e Bitcoin, tani deri në 8,000 dollarë |FOTO

Pas rënies së aksioneve të Facebook dhe Twitter, siç duket ka trembur dhe investitorët që tregtojnë kriptovaluta.


Pas një rritje të shpejtë brenda një jave të vlerës së Bitcoinin, kjo kriptovalutë aktualisht nuk po tregtohet më shumë se 8,100 dollarë.

Sipas CoinMarketCap, përcjell Telegrafi, një Bitcoin po tregtohet me 8,142.58 dollarë, përcjell Telegrafi.

Brenda 24-orëve shumica e kriptovalutave patën rënie nga më pak se 1 për qind deri në 8 për qind.

Për herë të parë Bitcoin kaloi vlerën prej 7 mijë dollarësh para dy javëve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]azetametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë